Телефон

(050) 303 33 32
(050) 338 63 03
Протипожежна та техногенна безпека
Розробка концепції безпеки, інженерно-технічних рішень; повний комплекс робіт з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного та сервісного обслуговування протипожежних систем.

ПОСЛУГИ

вогнезахисна обробка

Вогнезахисна обробка ТОВ «Вимпел-45» виконує повний комплекс робіт з вогнезахисту об'єктів і збільшення вогнестійкості будівельних конструкцій. (Вогнезахист металоконструкцій, вогнезахист деревини та дерев'яних конструкцій, вогнезахист повітроводів, вогнезахист тканин, вогнезахист кабелів, вогнезахист бетону, вогнезахист покрівлі та багато інших. Ін.) Виконання робіт проводиться високоякісними вогнезахисними матеріалами вітчизняних та зарубіжних виробників. Вогнезахист проводять кваліфіковані співробітники, що мають великий досвід роботи в галузі пожежної безпеки. Експертний супровід вогнезахисних робіт - технічне та юридичне відповідність.

Компанія - надає свої послуги з вогнезахисту деревини. В даний час найбільш поширеним будівельним матеріалом традиційно залишається деревина та вироби з неї. Однак разом з перевагами, деревина володіє і недоліками, головними з яких є легка займистість і горючість. У зв'язку з цим важливого значення набуває проблема вогнезахисту деревини різними способами, найбільш ефективними з яких є обробка вогнезахисними покриттями і просочення спеціальними складами.

Захисний шар покриття.

Вогнезахист полягає в нанесенні на поверхню, що захищається матеріалу шару покриття, ефективність якого визначається фізико-хімічними властивостями і адгезію до даної поверхні. При місцевому впливі короткочасного джерела запалювання вогнезахисні покриття ускладнюють горіння дерев'яних конструкцій, полегшують гасіння пожежі, а в ряді випадків виключають можливість його виникнення. Просочення. Вогнезахист способом просочення полягає у введенні в матеріал спеціальних речовин - антипіренів. Цей спосіб забезпечує захист дерев'яних конструкцій від загоряння при локальному вогневого впливу в умовах виникнення пожежі. В даному випадку спостерігається тільки обвуглювання матеріалу, яке обмежується площею впливу полум'я.

Засоби вогнезахисту

В залежності від призначення і області застосування засоби, що використовуються для вогнезахисту деревини та виробів з неї, поділяються на такі види:

  1. лаки - утворюють на поверхні, що захищається тонку прозору плівку, що дозволяє зберегти текстуру деревини, що володіють декоративними властивостями і захищають від загоряння;
  2. фарби, емалі - утворюють на поверхні, що захищається тонкий непрозорий шар різних кольорів і відтінків, що надають декоративний вигляд, що перешкоджають загорянню, поширенню полум'я по поверхні і захищають від впливу вологи;
  3. покриття, обмазки - наносяться на поверхню, що захищається склади пастоподібної консистенції, що захищають від загоряння та не володіють достатніми декоративними властивостями;
  4. просочення - водні розчини солей (антипіренів), що наносяться на поверхню деревини, що вводяться способом глибокого просочення під тиском або способом прогрів-холодна ванна і знижують її пожежну небезпеку.

Враховується при виборі засобу вогнезахисту

Засоби вогнезахисту можуть бути атмосферостійкими і неатмосфероустойчівимі, неатмосфероустойчівие експлуатуються в умовах закритих опалювальних приміщень з відносною вологістю повітря не більше 70%, а також стійкими в агресивному середовищі (при впливі агресивних парів і газів). Слід зазначити, що вогнезахисні покриття на основі рідкого скла і сілікофосфатного сполучного внаслідок хімічної взаємодії з містяться в повітрі вуглекислотою та іншими агресивними газами в процесі експлуатації покриваються плямами (білястий наліт, висолювання) і тріщинами, що погіршує декоративні та експлуатаційні властивості оброблених поверхонь.

Фахівці виїжджають попередньо на об'єкт замовника для візуального огляду об'єкта. Надають попередню інформацію про план виконуваних робіт, далі повідомляється вартість замовлення, укладається договір і виставляється рахунок на вироблені роботи. На завершення, надається повний комплект необхідної документації замовнику і право на проведення такого роду робіт. Наші фахівці готові попередньо по засобам зв'язку грамотно проконсультувати і повідомити орієнтовно вартість робіт і матеріалу, відповісти на всі Ваші запитання. Ми підберемо для Вас найкращий варіант необхідного засобу, який забезпечить вогнезахист деревини влаштовує за ціною, проведемо відповідні роботи по обробці.

Залиште заявку прямо зараз!