Телефон

(050) 303 33 32
(050) 338 63 03
Протипожежна та техногенна безпека
Розробка концепції безпеки, інженерно-технічних рішень; повний комплекс робіт з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного та сервісного обслуговування протипожежних систем.

ПОСЛУГИ

блискавкозахист

Охоронна сигналізація - сукупність технічних засобів для виявлення появи порушника на охоронюваному об'єкті і подачі сповіщення про тривогу для вжиття заходів по затриманню порушника.

З визначення можна виділити кілька основних завдань охоронної сигналізації:

  1. Виявлення порушника;
  2. Формування сповіщення про виявлення порушника в потрібному інформаційному форматі;
  3. Передача сповіщення в потрібному форматі в певне місце;
  4. Забезпечення процедури постановки на охорону і зняття з охорони (взяття / зняття).

Залежно від необхідної точності виявлення місця проникнення порушника застосовуються неадресні системи та адресні системи охоронної сигналізації. У неадресних системах точність виявлення визначається сукупністю охоронних зон (тобто захищаються областей), контрольованих одним шлейфом сигналізації. У адресних системах місце проникнення порушника визначається з точністю до місця установки сповіщувача і його зони чутливості.

1. Проект охоронної сигналізації

дуже важливий етап в організації охоронної безпеки. Як правило, охоронна сигналізація встановлюється в три етапи. Спочатку прокладають кабель. Далі підключають апаратуру. Якщо монтаж охоронної сигналізації відбувається на стадії будівництва, цей етап здійснюють після завершення обробки. Останній етап - це налагодження устаткування. Складність проектування охоронної сигналізації в тому, що складати проект потрібно з урахуванням відразу всіх трьох етапів.

При проектуванні охоронної сигналізації важливо знайти золоту середину між можливостями обладнання, побажаннями клієнта і вимогами стандартів.

Проектування охоронної системи повинно входити в комплекс первинних заходів при випуску робочого проекту споруди.

Проте можливо скласти проект системи охорони і для вже побудованого і будівлі. Правда, це може викликати труднощі, тому необхідно буде врахувати всі нормативні вимоги для того, щоб не знижувати ефективність системи і не мати конфліктів з органами контролю. Крім того, можливо буде потрібно порушити ремонт або змінити деякі дизайнерські рішення.

Проектування охоронних сигналізацій має низку нюансів залежно від типу приміщення, для якого вона призначена. Наприклад, в житлових будинках і квартирах слід враховувати, що діти або гості можуть ненароком натиснути якісь кнопки на контрольній панелі або порушити налаштування датчиків, а, отже, встановлювати її слід так, щоб уникнути цього. При проектуванні охоронної сигналізації в офісі слід провести інструктаж працівників з приводу правил експлуатації охоронної системи і т.д.

2. Монтаж охоронної сигналізації

вимагає серйозного підходу і високої кваліфікації інженерного і робочого персоналу. Адже від якості робіт залежить стійкість охоронної системи в подальшому, а також термін її безаварійної служби. При придбанні охоронної системи у нас, в пакет послуг входить проектування, постачання обладнання, роботи з монтажу і пуско-налагодження, а також сервісне обслуговування охоронної сигналізації. Однак ми можемо виконати монтаж Вашої сигналізації та за наданим Вами проекту і використовуючи комплектуючі придбані і в інших компаній.

Що таке «професійний монтаж охоронної сигналізації»? Це грамотне розміщення датчиків, розумна прокладка кабельної мережі від датчиків до контрольної панелі, точна настройка пристроїв. Під словом «професійний» криється принцип відповідності НПБ (норми пожежної безпеки), ПУЕ (правила встановлення електрообладнання) та іншим нормативним документам.

Перед тим, як приступити до установки охоронної сигналізації, необхідно провести огляд приміщення і визначити оптимальне розташування сигнальних ліній, охоронних датчиків, контрольних панелей, сирен та інших пристроїв. Ми враховуємо всі побажання замовника, якщо, звичайно, це не йде в розріз з технічними можливостями системи. Установка охоронної системи, як і монтаж пожежної сигналізації, відбувається за заздалегідь складеним і затвердженим проектом. При проектуванні необхідно врахувати всі особливості будівлі, які можуть якось вплинути на процес монтажі: утруднити або ж навпаки полегшити його.

Фахівці нашої компанії виконають монтаж системи охорони на об'єктах різних форм власності. Ми маємо в своєму розпорядженні усіма необхідними можливостями та досвідом установці охоронної сигналізації, як для приватних осіб, так і для підприємств. Ми встановлюємо охоронні системи наступних типів:

  • автономна охоронна сигналізація;
  • пультова охоронна сигналізація;
  • охоронне відеоспостереження;
  • охорона периметру;
  • система контролю і управління доступом (СКУД).

3. Обслуговування охоронних сигналізацій

компанія ТОВ«Вимпел-45» пропонує поряд з іншими послугами вже багато років.

Для охоронної сигналізації якість гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування - це ті чинники, які можуть продовжити термін служби і якість роботи системи, а отже, обслуговування охоронних сигналізацій краще довірити досвідченим професіоналам.Своєчасне обслуговування охоронних сигналізацій допоможе Вам уникнути багатьох проблем і заощадити велику суму грошей. Всі ми знаємо, що будь-яку проблему легше попередити, ніж вирішити.

Правильний сервіс позбавить Вас від необхідності ремонту обладнання, що не просто неприємно, а досить проблемно. Це пов'язано з тим, що все обладнання охоронної системи пов'язано в один ланцюг, і при ремонті одного датчика, наприклад, робота всієї системи призупиняється. Ремонт може затягнутися більше, ніж на один день, і тоді приміщення, що охороняється залишиться без захисту на якийсь час. При регулярному сервісному обслуговуванні охоронні сигналізації не потребуватиме довготривалому відключенні, а значить, приміщення не залишиться без охорони.

Система охоронної сигналізації побудована на датчиках, які передають тривогу. Датчики - це просто пристрою, запрограмовані реагувати на певні чинники. Регулярне обслуговування охоронних сигналізацій допоможе Вам контролювати всі датчики таким чином, щоб не відбулося збоїв в налаштуваннях, і Ви були впевнені у правильності їх роботи.

Залиште заявку прямо зараз!