Телефон

(050) 303 33 32
(050) 338 63 03
Протипожежна та техногенна безпека
Розробка концепції безпеки, інженерно-технічних рішень; повний комплекс робіт з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного та сервісного обслуговування протипожежних систем.

ПОСЛУГИ

ВЕНТИЛЯЦІЯ

Це процес видалення відпрацьованого повітря з приміщення і заміна його зовнішнім. У необхідних випадках при цьому проводиться: кондиціювання повітря, фільтрація, підігрів або охолодження, зволоження або осушення, іонізація і т. Д.

Вентиляція забезпечує санітарно-гігієнічні умови (температуру, відносну вологість, швидкість руху повітря і чистоту повітря) повітряного середовища в приміщенні, сприятливі для здоров'я і самопочуття людини, що відповідають вимогам санітарних норм, технологічних процесів, будівельних конструкцій будівель, технологій зберігання і т. д.

Свіже повітря - гарантія здоров'я людини, а також створення в приміщенні комфортної атмосфери. Значить, в кожному будинку повинна бути вентиляційна система, яка відповідатиме за циркуляцію повітря.

1. Проектний відділ компанії «Вимпел-45» здійснює проектування всіх видів вентиляційних систем для самих різних об'єктів: приватні будинки, квартири, офісні та торгові центри, виробництва і заводи, різні підприємства.

Проектування здійснюється на підставах побажань Замовника, технічного завдання, архітектурних креслень, проектів дизайну. Наші фахівці проводять узгодження проекту вентиляції на стадії його виготовлення з наглядовими органами, архітектором, дизайнером і будівельниками. За бажанням можливе здійснення авторського нагляду.

Основні завдання, які вирішуються при проектуванні систем вентиляції повітря:

  1. Виробництво розрахунку повітрообміну для конкретних приміщень.
  2. При проектуванні вентиляції повітря здійснюється аеродинамічний розрахунок, який показує загальний витрата повітря, визначаються перетину повітроводів, розраховується втрата тиску в повітроводах.
  3. Важливим завданням є акустичний розрахунок, в результаті якого визначається звукові параметри на виході з систем воздухораспределения.
  4. На підставі розрахунків по вентиляції повітря в приміщенні, здійснюється остаточний точний підбір матеріалів та обладнання, визначаються місця розміщення вентиляційних припливних і витяжних систем, а також місця прокладки воздуховодов.

2. Монтаж систем кондиціонування і вентиляції

Найчастіше фахівці, коли проводять монтаж систем кондиціонування та вентиляції, використовують обладнання з модульним принципом компонування. Воно дуже зручно, оскільки дозволяє змонтувати систему навіть в самих важкодоступних місцях. Крім того, з його допомогою можна прокласти систему вентиляції приховано.

Необхідно знати, що монтаж систем кондиціонування і вентиляції комплексний процес, який проводиться в кілька етапів. Кожен з них пов'язаний з монтажем декількох дрібних елементів в одну систему.

Серед цих дрібних елементів: численні вентилятори, димарі, трубопроводи, фільтри, фіксатори і кріплення. З усією відповідальністю варто поставитися до налагодження системи автоматизації, адже надалі вона буде відповідати за контроль над всією системою, показниками температури і тиску. Крім підготовчого етапу, монтаж вентиляції включає в себе: початкові монтажні роботи, під час яких пробиваються отвори під вентиляційні короба; прокладку магістральних повітропроводів; встановлення електрообладнання, розводки електромережі; безпосередній монтаж обладнання для вентиляції.

Останніми етапами є установка різних датчиків, систем автоматики, а також запуск та налаштування системи.

Ми здійснюємо тільки якісний монтаж систем вентиляції, тому даємо гарантію на всі роботи і виготовлені нами фасонні вироби.

Основне обладнання встановлюється при монтажі: припливна, витяжна, припливно-витяжна вентиляція, системи рекуперації тепла, повітронагрівачі, повітроохолоджувачі, кліматичне обладнання (кондиціонери, осушувачі, зволожувачі, очищувачі, іонізатори повітря).

Розрахунок вентиляції проводиться згідно з прийнятими нормами і правилами висококваліфікованими інженерами в області вентиляції, архітектури та будівництва.

В залежності від об'єкта і технічного завдання можуть бути встановлені: витяжні, припливні, системи кондиціонування, промислові та комерційні вентилятори, рекуператори тепла, опалювальне обладнання, повітронагрівачі, повітряно-опалювальні агрегати, повітрооброблюючі установки, повітророзподільні пристрої, дестратіфікатори, руфтопи, чиллери, фанкойли, нагнітачі повітря, енергозберігаюча вентиляція, вентиляційні набори та провітрювачі, повітроводи і монтажні приналежності.

3. Технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повітря

У період експлуатації системи вентиляції повітря на перший план виходить її своєчасне технічне обслуговування. Всі роботи з обслуговування вентиляції повинні виконуватися фахівцями служби експлуатації в повній відповідності з інструкцією по експлуатації, складеної та затвердженої на етапі проектування вентиляції.

Технічне обслуговування вентиляції складається з планових робіт з профілактики вентиляційного обладнання, а також робіт з виявлення та своєчасного усунення виникаючих в ході експлуатації несправностей. Зміст і регламент робіт з обслуговування вентиляції розробляється і затверджується на заводі-виробнику вентиляційного обладнання.

Планове техобслуговування вентиляційних систем

Планове технічне обслуговування вентиляції включає в себе такі заходи, як догляд за зовнішнім виглядом системи вентиляції, перевірка кріплення повітроводів, вузлів і агрегатів, перевірка працездатності контрольно-вимірювальних приладів, регулювання клапанів повітроводів. Крім того, при обслуговуванні вентиляції виконується перевірка натягу ременів у вентиляційних агрегатів, заміна змащування частин, перевірка заземлення.

Крім планового технічного обслуговування вентиляції, за результатами діагностики вентиляції в експлуатаційному режимі можуть бути призначені планово-попереджувальні ремонти вентиляції, під час яких проводяться такі роботи, як розбирання, огляд і складання окремих деталей і вузлів вентиляції, заміна відпрацьованих або зламаних частин і деталей на нові або відремонтовані, і подальший запуск і випробування відновленого устаткування.

Залиште заявку прямо зараз!