Телефон

(050) 303 33 32
(050) 338 63 03
Протипожежна та техногенна безпека
Розробка концепції безпеки, інженерно-технічних рішень; повний комплекс робіт з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного та сервісного обслуговування протипожежних систем.

ПОСЛУГИ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Це гнучке і прогресивне рішення з охорони Ваших інтересів. На ринку охоронних систем відеоспостереження щороку з'являється безліч нетрадиційних рішень і складних технічних засобів.

Системи відеоспостереження являють собою один з найважливіших компонентів системи охорони об'єктів. Вони призначені для візуального контролю і документування обстановки по периметру об'єкта і в його внутрішніх приміщеннях засобами телевізійної техніки.

Важлива роль у забезпеченні безпеки вашого об'єкта відводиться телевізійним засобам відеоспостереження. Вони дозволяють забезпечувати не тільки безперервний оперативний контроль за приміщеннями та територією, а й виявити вторгнення, здійснювати відеозапис тривожних подій, а при необхідності тотальну запис будь відеоінформації.

При виборі системи спостереження необхідно чітко розуміти мету і призначення даної системи. Це можуть бути розподілені системи відеоспостереження з датчиками руху, записом по тривозі і т.д., або бездротова камера на робочому місці для контролю співробітників. Все залежить від об'єкту, що охороняється і переслідуваних цілей.

Камери відеоспостереження також можуть бути різних типів:

 1. Модульні відеокамери - безкорпусні пристрої, як правило, призначені для установки в різні корпуси (кожухи, півсфери і т. П.).
 2. Мінівідеокамери - відеокамери в квадратних або циліндричних корпусах, які звичайно застосовуються як готовий виріб для установки всередині приміщень.
 3. Купольні відеокамери - зазвичай представляють із себе півсферу, що встановлюється на стелю в приміщенні.
 4. Корпусні відеокамери - окремий пристрій, який може бути використане в різних умовах, як у приміщенні, так і при використанні термокожухів з підігрівом поза приміщенням.
  Для функціонування даної камери потрібно об'єктив. Це відеокамери стандартного виконання.
 5. Вуличні відеокамери - будь-яка відеокамера, встановлена у відповідний термокожух з обігрівом, або спеціальна відеокамера, придатна до експлуатації поза приміщеннями.
 6. Керовані (поворотні або швидкісні відеокамери) - комбіноване пристрій, що складається з камери, трансфокатора і поворотного пристрою.

1. Проектування системи відео спостереження:

Етапи робіт:

 1. Отримання від Замовника технічного завдання та вихідних даних
 2. Виїзд проектувальника на об'єкт (для обстеження, обмірів, уточнення вихідних даних)
 3. Складання технічного завдання і підписання його у Замовника
 4. Розробка проекту
 5. Здача проекту Замовникові

На етапі проведення проектних робіт визначається архітектура системи відеоспостереження. Проводитися підбір обладнання. Враховуються можливості подальшого розвитку системи відеоспостереження. Розраховуються кути огляду і у відповідність з ними підбираються об'єктиви відеокамер. Виходячи з технічного завдання, проводитися розрахунок місткості сховища даних. Визначається необхідний запас по резервуванню харчування. В ході проектування відеоспостереження повинна бути продумана система нічного підсвічування і (або) підібрані відповідні камери відеоспостереження.

Говорячи про типи встановлюваних відеокамер, варто відзначити, що вони можуть бути як прихованими (їх зазвичай встановлюють в приміщеннях і тих місцях, де їх можуть з будь-яких мотивів знищити), так і встановлюються на відкритому місці як, наприклад, для охорони промислових об'єктів або котеджів.

Задумалися про встановлення охоронних систем, в тому числі і системи відеоспостереження? ТОВ «Вимпел-45 допоможе вам професійно і якісно вирішити це завдання.

2. Монтаж систем відеоспостереження

Етапи робіт:

 1. Поставка матеріалів, обладнання та комплектуючих.Вхідний контроль
 2. Прокладка кабельних трас (для дротових систем)
 3. Установка відеокамер (монтаж відеоспостереження)
 4. Інтеграція з інженерними системами будівлі: системами контролю доступу, охоронною та пожежною сигналізацією
 5. Пуско-налагоджувальні роботи (в т.ч. налаштування програмного забезпечення)
 6. Підготовка виконавчої документації
 7. Здача робіт Замовнику , навчання персоналу користуванню відеоспостереженням

На початковому етапі, складається оптимальний проект установки відеоспостереження, розраховується кошторис робіт і вартість проектування відеоспостереження. Ціна на установку і монтаж відеоспостереження формується виходячи із завдань та обсягів майбутніх робіт. Для монтажу і встановлення камери відеоспостереження вибирається необхідне обладнання та програмне забезпечення: аналогові або IP-камери, IP-відеосервери, відеореєстратори, системи відеоаналітікі та інші програмні модулі.

3. Технічне обслуговування систем відеоспостереження являє собою регламент робіт, що підтримують компоненти системи відеоспостереження працездатними.

Технічне обслуговування систем відео спостереження - профілактика виходу з ладу системи та її окремих елементів. З плином часу відбувається забруднення і старіння обладнання і можливі збої в його роботі.

Також в технічне обслуговування входить різна технічна допомога, навчання, консультації. Від технічного обслуговування систем відеоспостереження залежить тривалість і якість роботи системи.

Технічне обслуговування підрозділяється на 2 регламенту:

ТО1 і ТО2.

Роботи з технічного обслуговування систем відеоспостереження за регламентом ТО1 проводяться щомісячно і включають в себе наступне:

 1. Зовнішній огляд відеоконтрольних пристроїв (відеореєстратори, комп'ютери):
  • перевірка надійності установки приладу;
  • чистка корпусу від забруднень, усунення механічних пошкоджень корпусу;
  • перевірка технічного стану блоку живлення (резервного);
  • перевірка справності органів управління;
  • контроль справності елементів індикації;
  • перевірка відповідності номіналу і справності захисних пристроїв;
  • перевірка надійності роз'ємних з'єднань.
 2. Зовнішній огляд відеокамер:
  • Перевірка надійності кріплення відеокамери;
  • Усунення забруднень корпусу камери;
  • Усунення механічних пошкоджень корпусу;
  • Перевірка справності органів управління;
  • Перевірка відповідності номіналу і справності захисних пристроїв;
  • Перевірка надійності електричних з'єднань.
  • Перевірка конфігурації зони виявлення та чутливості відеокамер;
  • Перевірка правильності встановлення відеокамери;
  • Контроль площі зони, що охороняється і чутливості відеокамери;
  • Контроль дальності) зони виявлення;
  • Перевірка відсутності «мертвих зон» у зоні виявлення.

Роботи з технічного обслуговування систем відеоспостереження за регламентом ТО2 проводяться щоквартально і складаються з переліку робіт за регламентом ТО1, а так само:

 1. Перевірка живлення приладів від мережі змінного струму і резервного блоку живлення:
  • Збереження працездатності приладу при переході на резервне живлення і назад.
 2. Вимірювання електричних параметрів пристроїв:
  • споживана струму від резервного джерела живлення;
  • споживана потужності від мережі змінного струму.
  • контроль правильності програмування режимів роботи.
Залиште заявку прямо зараз!