Телефон

(050) 303 33 32
(050) 338 63 03
Протипожежна та техногенна безпека
Розробка концепції безпеки, інженерно-технічних рішень; повний комплекс робіт з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного та сервісного обслуговування протипожежних систем.

ПОСЛУГИ

Системи контролю доступу

Це комплекс програмно-технічних пристроїв дозволяють забезпечити обмеження та реєстрацію входа- виходу в приміщення певного кола осіб.

Система контролю доступу може бути застосовна як на невеликих об'єктах, з однією або декількома точками доступу, так і для великих бізнес центрів і виробничих підприємств, де кількість точок доступу може налічуватися до декількох сотень або тисяч.

На ринку безпеки системи контролю доступу набувають все більше функцій і можливостей для ведення обліку та контролю доступу на підприємствах.

Сучасні системи дозволяють організувати прохід співробітників на об'єкт, що охороняється за допомогою ключів touch memory, безконтактних карт, біометричних зчитувачів (за відбитком пальця) через двері, турнікети, хвіртки і шлагбауми.

За допомогою спеціального програмного забезпечення існує можливість використовувати СКУД інтегровано разом з системами відеоспостереження і системами охоронно-пожежної сигналізації. Що дозволяє ідентифікувати користувача картки при її використанні для входу в певне приміщення, а також блокувати виходи, турнікети і шлагбауми з включенням сирени або лампи при спрацьовуванні охоронної сигналізації, або розблокувати їх при спрацьовуванні пожежної сигналізації, для безпечної евакуації людей.

Також системи контролю доступу дозволяють вести контроль обліку робочого часу співробітників, фіксувати дату і час приходу – виходу співробітника, обмежити доступ співробітника в приміщення після закінчення робочого дня, у вихідні та святкові дні.

1. Проектування систем контролю доступу (СКУД)

Запорукою грамотної з професійної точки зору установки охоронних систем є компетентне проектування систем контролю доступу. Чи не зменшуючи роль пуско-налагоджувальних робіт, кваліфіковане проектування СКУД - це фундамент для безперебійного функціонування всієї системи контролю доступу.

Перш ніж наші фахівці приступлять до проектування систем контролю доступу, нами проводиться ряд підготовчих заходів. Представники служби безпеки спільно з інженерами складають проект і план - розташування всіх елементів системи контролю доступу в приміщенні, виробляють монтажні та налагоджувальні роботи з метою виявити можливі неполадки, в тому числі перевірити загальну дієздатність обладнання в період експлуатації.

Проектування СКУД вимагає професійного підходу та практичного досвіду.

Наша робота базується на нижченаведених принципах для вирішення поставлених завдань:

  • визначення конкретного завдання СКУД
  • підбір оптимальної елементної бази
  • вибір рекомендованого програмного забезпечення
  • визначення місця розташування обладнання.

Чітке розуміння поставленого завдання вимагає детального вивчення, тому нашими фахівцями проводиться облік всіх наявних факторів. Результатом проведених дій є пропозиція найбільш ефективних рішень і технологій. В основі системи контролю доступу реалізований принцип комплектності. Це дозволяє запропонувати Вам найбільш дієві рішення, здатні вивести охоронні послуги на якісно новий рівень

2. Установка(монтаж) систем контролю доступу (СКУД)

Забезпечення необхідного рівня безпеки об'єкта можна досягти тільки в тому випадку, якщо на ньому буде виконана установка (монтаж) системи контролю доступу.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, монтаж системи контролю доступу на об'єктах проводиться нашими фахівцями з урахуванням всіх архітектурних особливостей будівель.

Виконавши монтаж СКД на дверях офісного приміщення, ви зможете бути впевнені в тому, що вони будуть постійно закритими, а робочий персонал при цьому зможе мати безперешкодний доступ. Картки доступу зможуть позбавити ваших співробітників від зайвих незручностей пов'язаних з відкриттям і закриттям дверей і стануть чудовою альтернативою зв'язкам ключів.

Встановлена система контролю доступу зможе забезпечити на вашому об'єкті найвищий показник збереження матеріальних засобів та конфіденційної інформації. Крім того проведення монтажу СКД дозволить виконати розмежування прав доступу працівників у різні приміщення залежно від виконуваних функціональних обов'язків.

Ще однією перевагою системи контролю доступу, є допомога керівництву компанії в організації ефективного управління персоналом, шляхом введення контролю наявності співробітників на робочих місцях, а також виявлення випадків недотримання трудового режиму.

Встановивши систему контролю доступу, ви зможете організувати автоматизований контроль за приходом, доглядом, запізненням і присутністю на робочому місці працівників вашої компанії, що в свою чергу дозволяє максимально розвантажити або скасувати взагалі адміністративні підрозділи.

3. Обслуговування систем контролю і управління доступу (СКУД)

Обслуговування систем контролю доступу - найважливіший фактор, що впливає на тривалість функціонування системи.

Обслуговування СКУД включає консультації з експлуатації системи, системи передачі даних, контроль робочих напруг і працездатності аварійного відкриття дверей, профілактику роботи механічних частин системи і інших робіт.

Обслуговування систем контролю доступу - завдання, до якої варто підійти з усією відповідальністю, оскільки СКУД- складна система, що включає велику кількість складових, що вимагають періодичного моніторингу стану.

Наші фахівці здійснюють обслуговування систем контролю доступу в складі розподіленої або комплексної системи безпеки. Зауважимо, що важливо відрізняти обслуговування систем контролю доступу від гарантійних зобов'язань по роботі устаткування.

ТОВ "Вимпел-45" займається обслуговуванням систем контролю доступу, встановленими як нами, так і сторонніми компаніями.

Ми надаємо гнучкі умови гарантійного та післягарантійного обслуговування та ремонту.

Залиште заявку прямо зараз!