Телефон

(050) 303 33 32
(050) 338 63 03
Протипожежна та техногенна безпека
Розробка концепції безпеки, інженерно-технічних рішень; повний комплекс робіт з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного та сервісного обслуговування протипожежних систем.

Наші партнери

Одним з важливих факторів у даному напрямку є попередження можливих надзвичайних подій та ситуацій через впровадження відповідних протипожежних заходів.

Компанія «ВИМПЕЛ-45» з 2006 року є професійним учасником ринку з протипожежної безпеки на території України і на сьогоднішній день зарекомендувала себе, як надійний партнер в комплексних рішеннях протипожежної та техногенної безпеки на підприємствах та виробництвах будь-якої складності.

Компанія пропонує організаціям та приватним особам широкий комплекс проектних, будівельно-монтажних та підрядних робіт.

Фахівці компанії володіють великим досвідом та надають повний спектр послуг з обстеження, проектування, монтажу та технічного обслуговування систем безпеки. Високий рівень професійної підготовки спеціалістів організації дозволяє гарантувати безперебійну та ефективну роботу всіх систем протипожежної безпеки. Спеціалісти, спільно із замовником, визначають найбільш оптимальні варіанти влаштування необхідних систем. У роботі з компанією-замовником для нас важлива відповідальність і порядність у роботі, компетентність фахівців, професіоналізм і здатність вирішувати складні завдання оперативно.

ВІДГУКИ

За час своєї діяльності компанія успішно співпрацювала з промисловими підприємствами різної профільності, з організаціями соціального призначення (дитячі садочки, навчальні заклади, лікарні, музеї тощо). Довгострокове співробітництво з деякими організаціями продовжується вже декілька років.

Залиште заявку прямо зараз!